- Начало
- Умни джаджи
- Електрически превозни средства
- Xiaomi
- Xiaomi Electric Scooter 6 GL (ID: 901576)
Електрическо превозно средство Xiaomi Electric Scooter 6 GL BHR08R2GL
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Максимална скорост: 25km
Мотор: 400W
Максимална мощност на двигателя: 800 W
Батерия: 360Wh
Максимално натоварване: 120 kg
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
5 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 901576
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип | Electric scooter |
| Максимално натоварване | 120 kg |
| Максимална скорост | 25km |
| Мотор | 400W |
| Максимална мощност на двигателя | 800 W |
| Размер на гумите | 12" |
| Батерия | 360Wh |
| Време за зареждане | 8 h |
| Цвят | Черен |
| Размери | 1274 x 595 x 619mm |
| Тегло | 26.3kg |
| Тегло с опаковката | 26.3kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | BHR08R2GL |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка