- Начало
- Умни джаджи
- Електрически превозни средства
- Xiaomi
- Xiaomi Electric Scooter 6 MaxGL (ID: 903905)
Електрическо превозно средство Xiaomi Electric Scooter 6 MaxGL BHR08QLGL
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Максимална скорост: 25km/h(max over 70 km/h)
Мотор: 450W
Максимална мощност на двигателя: 1100W
Батерия: 468Wh
Максимално натоварване: 130 kg
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 903905
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Максимално натоварване | 130 kg |
| Максимална скорост | 25km/h(max over 70 km/h) |
| Мотор | 450W |
| Максимална мощност на двигателя | 1100W |
| Размер на гумите | 12" |
| Батерия | 468Wh |
| Височина | 129 см |
| Ширина | 60 см |
| Дълбочина | 129 см |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | BHR08QLGL |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Xiaomi H.K.Limited UNIT 1310A.13/F,Cable TV Tower 100085 Hong Kong, HK |
| Уебсайт | http://www.mi.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка