- Начало
- Мобилни устройства
- Електронни четци
- reMarkable
- Таблет ReMarkable 2, 10.3", в комплект с Marker plus black и калъф Book Folio Premium (ID: 886348)
Електронна книга Таблет ReMarkable 2, 10.3", в комплект с Marker plus black и калъф Book Folio Premium REM-2TABLET1
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Памет: 8 GB
Резолюция: 226 ppi
Цвят: Черен
Wi-Fi: Wi-Fi
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 886348
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Сензорен екран | Капацитивен мултисензорен екран |
| Задно осветяване | Не |
| Вид дисплей | E-ink |
| Резолюция | 226 ppi |
| Процесор | ARM dual‑core |
| RAM-памет | 1 GB |
| Памет | 8 GB |
| Слот за карти памет | Не |
| Wi-Fi | Wi-Fi |
| Батерия | Li-Ion |
| Звуков порт | Не |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.405 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | REM-2TABLET1 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив