UPS APC Back-UPS Connect 12Vdc 36W CP12036LI
Технология: Plug-in
Време на автономност: 240 min at 5 Watts
Време за зареждане: 12 hours
Изходни конектори: 1 x power DC jack 2.5 mm (UPS)
Изходна мощност: 36 W
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 713666
Характеристики
| Технология | Plug-in |
| Входно напрежение | 12 V DC |
| Изходна мощност | 36 W |
| Входни конектори | 1 x power DC jack 2.5 mm |
| Тип контакти | Barrel - center pin 2.5 mm; 5525 DC jack (default); Additional DC tips: 2.1 mm and 1.7 mm |
| Брой контакти | 1 |
| Функции и защита |
Mercury free
| Размери | 9.9 cm x 10.9 cm x 2.5 cm |
| Тегло | 300 g |
| Други характеристики | Mini network ups to protect internet routers, IP cameras and more |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | CP12036LI |
Виж повече
Допълнителна информация
- Reliable connectivity
Keeps your connected devices online and operating during power outages. - DC input/output
Designed to support various 12 V DC networking applications such as modems and routers. - Lithium-ion battery