UPS APC Smart-UPS 1500VA LCD 230V with SmartConnect SMT1500IC
Топ цена
Технология: Line interactive
Време на автономност: 6.5 min at full load
...
Време за зареждане: 3 hours
Изходни конектори: 8 x power IEC 60320 C13
...
Изходна мощност: AC 230 V ± 5% - 50/60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
9 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 97446
Характеристики
| Технология | Line interactive |
| Входно напрежение | AC 220/230/240 V |
| Изходна мощност | AC 230 V ± 5% - 50/60 Hz |
| Входна честота | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Форма на вълната | Sinewave |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Време на автономност | 6.5 min at full load 23.1 min at half load 301 min at 50 Watts 172 min at 100 Watts 84 min at 200 Watts 50.6 min at 300 Watts 33.3 min at 400 Watts 23.1 min at 500 Watts 16.6 min at 600 Watts 12.4 min at 700 Watts 9.6 min at 800 Watts 7.7 min at 900 Watts 6.5 min at 1000 Watts |
| Входни конектори | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Изходни конектори | 8 x power IEC 60320 C13 2 x IEC jumper |
| Тип контакти | (8) IEC 320 C13, (2) IEC Jumpers |
| Брой контакти | 8 |
| Функции и защита |
Audible alarm
emergency power off LCD display Automatic Voltage Regulation (AVR) cold-start function automatic self-test predicitive failure notification hot-swappable batteries energy metre |
| Surge protection |
|
| Софтуер | APC PowerChute Business Edition |
| Размери | 17.1 cm x 43.9 cm x 21.9 cm |
| Тегло | 24.09 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SMT1500IC |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Schneider Electric Bulgaria, Business Park Sofia, Bldg. 7B. Floor 4, Mladost 4 BG - 1715, Sofia, Bulgaria |
| Уебсайт | https://www.apc.com/home/bg/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка