UPS APC Smart-UPS 2200VA LCD 230V with SmartConnect SMT2200IC
Промоция
05.05 - 03.06
Технология: Line interactive
Време на автономност: 8.7 min at full load
...
Време за зареждане: 3 hours
Изходни конектори: 8 x power IEC 60320 C13
...
Изходна мощност: AC 220/230/240 V ± 5% - 50/60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
13 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 104517
1 63900 €
спести 35000 €
1 28900 €
/
2 52106 лв.
Допълнително избрани опции:
Характеристики
| Технология | Line interactive |
| Входно напрежение | AC 220/230/240 V |
| Изходна мощност | AC 220/230/240 V ± 5% - 50/60 Hz |
| Входна честота | 50/60 Hz ± 3Hz |
| Форма на вълната | Sinewave |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Време на автономност | 8.7 min at full load 25 min at half load |
| Входни конектори | 1 x power IEC 60320 C20 |
| Изходни конектори | 8 x power IEC 60320 C13 2 x IEC jumper 1 x power IEC 60320 C19 |
| Тип контакти | (8) IEC 320 C13, (1) IEC 320 C19, (2) IEC Jumpers |
| Брой контакти | 9 |
| Функции и защита |
Audible alarm
emergency power off LCD display Automatic Voltage Regulation (AVR) cold-start function automatic self-test predicitive failure notification hot-swappable batteries energy metre |
| Surge protection |
|
| Софтуер | APC PowerChute Business Edition |
| Размери | 19.7 cm x 54.4 cm x 43.5 cm |
| Тегло | 48.8 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SMT2200IC |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Schneider Electric Bulgaria, Business Park Sofia, Bldg. 7B. Floor 4, Mladost 4 BG - 1715, Sofia, Bulgaria |
| Уебсайт | https://www.apc.com/home/bg/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка