UPS APC Smart-UPS SRT 10000VA RM 230V SRT10KRMXLI
изчерпано
Технология: On-line
Време на автономност: 3.8 min at full load
...
Време за зареждане: 3 hours
Изходни конектори: 6 x power IEC 60320 C13
...
Изходна мощност: AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
109 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 7219
Характеристики
| Технология | On-line |
| Входно напрежение | AC 230 V |
| Изходна мощност | AC 230 V ± 3% - 50/60 Hz |
| Входна честота | 45 - 65 Hz |
| Форма на вълната | Sinewave |
| Време за зареждане | 3 hours |
| Време на автономност | 3.8 min at full load 11.5 min at half load |
| Входни конектори | Hardwire 5-wire (3PH + N + G), hardwire 3-wire (1PH + N + G) |
| Изходни конектори | 6 x power IEC 60320 C13 4 x power IEC 60320 C19 1 x hardwire 3-wire (HN + G) 3 x IEC connector |
| Тип контакти | (1) Hard Wire 3-wire (H N + G), (6) IEC 320 C13, (4) IEC 320 C19, (3) IEC Jumpers |
| Брой контакти | 11 |
| Функции и защита | Audible alarm, LCD display |
| Surge protection |
|
| Софтуер | APC PowerChute Business Edition |
| Размери | 43.2 cm x 71.5 cm x 26.3 cm |
| Тегло | 111.82 kg |
| Други характеристики | Interface Ports: RJ-45 with Status LEDs (10/100 Base-T), Serial (RJ45), USB (Type B) and SmartSlot |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | SRT10KRMXLI |
Виж повече
Допълнителна информация
Този висококачествен ТЗИ ви осигурява онлайн захранване с висока плътност и двойно преобразуване като по този начин ви помага да защитите сървъри, мрежи за данни, медицински лаборатории и бизнеси в сферата на леката промишленост. Това устройство е в състояние да поддържа товари от 2,2 kVA до 10 kVA. Когато критичните за бизнеса системи изискват време за изпълнение в часове, а не минути, това ТЗИ може да бъде конфигурирано с множество батерии, така че да отговори на високите изисквания на вашия бизнес. Този UPS разполага със софтуера PowerChute, който ви помага да изключвате мрежови операционни системи дистанционни по един наистина безопасен и лесен начин. Това ТЗИ е идеалният избор за работа в среди с непостоянно захранване и ще ви помогне да се справите с голям диапазон от проблеми свързани с нискокачествено електричество. Този UPS постига невероятна ефикасност, която спестява от разходите ви за ток и охлаждане, без да се налага да правите компромис с производителността и надеждността на устройството. Освен това ТЗИ-то разполага с графичен LCD дисплей с многоцветна подсветка и интуитивен интерфейс, който ви осигурява детайлна и точна информация за състоянието на UPS-a.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Schneider Electric Bulgaria, Business Park Sofia, Bldg. 7B. Floor 4, Mladost 4 BG - 1715, Sofia, Bulgaria |
| Уебсайт | https://www.apc.com/home/bg/bg |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив