UPS EATON 5SC 500i 500VA 5SC500I
Технология: Line interactive
Време на автономност: 5 min at full load
13 min at...
Изходни конектори: 4 x power IEC 60320 C13
Изходна мощност: AC 230 V + 6% / - 10% - 50/60 Hz
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 6572
Характеристики
| Технология | Line interactive |
| Входно напрежение | AC 230 V |
| Изходна мощност | AC 230 V + 6% / - 10% - 50/60 Hz |
| Входна честота | 50/60 Hz |
| Форма на вълната | Sinewave |
| Време на автономност | 5 min at full load 13 min at half load 9 min at 70% load |
| Входни конектори | 1 x power IEC 60320 C14 |
| Изходни конектори | 4 x power IEC 60320 C13 |
| Тип контакти | (4) IEC 320 C13 |
| Брой контакти | 4 |
| Функции и защита | Advance Battery Management (ABM), LCD display, deep discharge protection |
| Размери | 15 cm x 24 cm x 21 cm |
| Тегло | 6.6 kg |
| Други характеристики | Communication ports: 1 USB port + RS232 serial port (USB and RS232 cannot be used simultaneously) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 5SC500I |
Виж повече
Допълнителна информация
- LCD interface clearly shows key information
- Sinewave output for compatibility with today's small business servers
- Compact design for easy integration even with space constraints and up to eight outlets for better flexibility
- Reliable, long-lasting UPS with patented ABM technology that increases battery service life by up to 50%
- Serial and USB ports are HID compliant for automatic integration into major OS
- Eaton Intelligent Power software delivered as standard is compatible with all major operating systems
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Eaton Industries Ltd. 83, Gueshevo str., Business Center 1330 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.eaton.bg/Bulgaria/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка