- Начало
- Принтиращи устройства
- Етикетни принтери
- Brother
- BROTHER P-Touch Cube Pro PT-P910BT Up to 36mm 360dpi 20mm (ID: 358205)
Етикетен принтер BROTHER P-Touch Cube Pro PT-P910BT Up to 36mm 360dpi 20mm PTP910BTZ1
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
ID: 358205
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
| Ширина на медията |
3.5
6 9 12 18 24 36 mm (TZe Tape Cassette) |
| Max B&W Resolution | 360 dpi |
| Автоматичен нож |
|
| Интерфейс | USB 2.0, Bluetooth 5.0 |
| Други характеристики |
Print Head: 360 dpi/560 dot; Max. Print Height: 32 mm; Horizontal Alignment: Left
Center Right Justified; Dimensions: 138 x 94 x 138 mm 1.06 kg; Rechargeable Li-ion Battery: PA-BT-003 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Шрифтове | TrueType fonts |
| AirPrint Enabled | Не |
| Frames | 60 |
| Symbol memory | 450+ |
| Нож | Не |
| Тип | Label printer |
| Printing color | monochrome |
| Размери | 13.8 cm x 9.4 cm x 13.8 cm |
| Цвят | White |
| Media Type | Laminated tape |
| Compatible Tapes | TZe tape |
| Max Media Size | Roll (3.6cm), 36 mm |
| Media Sizes |
Roll (2.4 cm)
Roll (0.6 cm) Roll (1.8 cm) Roll (1.2 cm) Roll (0.9 cm) Roll (3.6cm) Roll (0.35 cm) |
| Media Feeders | 1 x manual - 1 roll - Roll (3.6cm) |
| Connections | 1 x USB 2.0 |
| Cables Included | 1 x USB cable |
| Media Included | 1 36 mm x 4 m black on white TZe tape |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Included Batteries | 1 |
| OS Required |
Microsoft Windows 7 SP1
Windows 8.1 Windows 10 Android 5.0 or later Apple macOS 10.14.x Apple macOS 10.13.6 or later Apple iOS 12 or later Apple macOS 10.15 |
| Код на продукта | PTP910BTZ1 |
Brother PT-P910BT е високочествен етикетен принтер, който ви позволява да печатате трайни етикети с ширина до 36 мм от вашия компютър, Mac, смартфон или таблет. Той ви осигурява лесна и удобна употреба, тъй като се презарежда от USB порта на компютъра ви. Този принтер ви позволява да създавате указателни табели, етикети за управление на активи и съоръжения за вашия офис или магазин. Чрез него може да създавате етикети с дължина до 1 метър и да се възползвате от безплатните приложения за дизайн на етикети и на софтуера за настолни компютри. Bluetooth свързаността прави отпечатването без кабели бързо и лесно и настройката и използването му са безпроблемни. За да печатате и зареждате от вашия компютър или Mac, просто свържете приложения USB кабел. Предлага се широка гама от ширини на лентата, цветове, материали и покрития, за да се гарантира, че независимо от вашите изисквания за етикетиране, Brother PT-P910BT ще се окаже безценен актив за вашия бизнес.
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Brother Central and Eastern Europe Am Euro Platz 2/2M1 1120 Vienna, AT |
| Уебсайт | https://www.brother.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е Gold Partner на Brother |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.