- Начало
- Принтиращи устройства
- Етикетни принтери
- Brother
- BROTHER PT-E920BT Professional Bluetooth Cube designed for building industry users labels up to 36 mm wide (ID: 878279)
Етикетен принтер BROTHER PT-E920BT Professional Bluetooth Cube designed for building industry users labels up to 36 mm wide PTE920BTZ1
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
BROTHER PT-E920BT Professional Bluetooth Cube designed for building industry users labels up to 36 mm wide
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
4 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 878279
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Максимална ширина на медията | 36 mm |
| Максимална ширина на принтиране | 32 mm |
| Максимална дължина на медията | 1000 m |
| Автоматичен нож | Automatic tape cutter |
| Интерфейс | USB C, Bluetooth 5.0 |
| Гаранция | 36 месеца |
| AirPrint Enabled | Не |
| Нож | Не |
| Тип | Label printer |
| Printing color | monochrome |
| Размери | 13.8 cm x 9.4 cm x 13.8 cm |
| Media Type | Laminated tape, heat shrink tube tape |
| Compatible Tapes | TZe tape, HGe tape, STe tape, FLe label |
| Max Media Size | 36 mm width, 36 mm |
| Min Media Size | 3.5 mm |
| Media Sizes |
36 mm width
24 mm width 18 mm width 12 mm width 9 mm width 6 mm width 3.5 mm width |
| Media Feeders | 1 x manual - 1 roll - 36 mm width |
| Max print length | 1 m |
| Connections | USB-C |
| Battery Type | Lithium Ion |
| Код на продукта | PTE920BTZ1 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Brother Central and Eastern Europe Am Euro Platz 2/2M1 1120 Vienna, AT |
| Уебсайт | https://www.brother.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е Gold Partner на Brother |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив