- Начало
- Принтиращи устройства
- Етикетни принтери
- Brother
- BROTHER QL1100CYJ1 (ID: 626176)
Етикетен принтер BROTHER QL1100CYJ1 QL1100CYJ1
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
очаква се
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 626176
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Максимална ширина на медията | 103.6 mm |
| Максимална ширина на принтиране | 101.6 mm |
| Максимална дължина на медията | 3 m |
| Max B&W Resolution | 300 x 300 dpi |
| Автоматичен нож |
|
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Други характеристики | P-touch Editor Lite (TBC) |
| Гаранция | 24 месеца |
| Шрифтове |
Brussels
Helsinki San Diego Letter Gothic Letter Gothic Bold Brougham |
| AirPrint Enabled | Не |
| Нож | Не |
| Тип | Label printer |
| Printing color | monochrome |
| Размери | 17 cm x 22.2 cm x 15.1 cm |
| Цвят | White, glossy black |
| Функции | Vertical print, Auto Power Off |
| Barcodes |
Code 93
Code 39 UCC/EAN-128 NW-7 GS1 DataBar QR code MaxiCode Aztec code EAN/JAN-13 UPC-A UPC-E MicroPDF417 Codabar Code 128 Postnet PDF417 Data Matrix Truncated PDF417 Micro QR code GS1 DataBar Omnidirectional GS1 DataBar Stacked Omnidirectional GS1 DataBar Expanded GS1 DataBar Expanded Stacked GS1 DataBar Limited GS1 DataBar Stacked ITF 2 of 5 EAN-8 MSI GS1-128 RSS QR Model 1 |
| Built-in Devices | --- - Built-in Devices |
| Media Type | Labels, die cut labels, continuous tape |
| Compatible Tapes | DK tape |
| Max Media Size | Roll (10.36 cm), 103.6 mm |
| Min Media Size | 12 mm |
| Media Sizes | Roll (1.2 cm), Roll (10.36 cm) |
| Media Feeders | 1 x manual - 1 roll - Roll (10.36 cm) |
| Max print length | 3000 mm |
| Connections | 1 x USB 2.0 - 4 pin USB Type B |
| Cables Included | 1 x USB cable |
| Flash Memory | 6 MB |
| OS Required |
Microsoft Windows 7
Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Apple macOS 10.12.x or later Apple macOS 10.15.x Apple MacOS X 10.11.x or later Apple macOS 10.14.x or later Windows 11 Apple macOS 11 or later Apple macOS 10.13.x or later |
| Software Included | Brother P-touch Editor, Software Development Kit (SDK) |
| Код на продукта | QL1100CYJ1 |
Виж повече
Допълнителна информация
С ширина на печат до 101.6mm и скорост на печат от 110мм/сек, QL-1100 предлага максимална съвместимост с различни стандарти на етикети за доставка, което го прави идеален за куриери и спедитори. Този принтер е напълно съвместим с Windows и Mac базирани системи, благодарение на неговия USB интерфейс, и безплатния софтуер за проектиране на етикети P-touch Editor, който ви позволява да добавяте текст, изображения и баркодове към етикетите си. Вградена памет за до 99 шаблона. В допълнение QL-1100 може лесно да бъде интегриран в съществуващи системи, благодарение на безплатния Инструмент за софтуерни разработчици (Software Development Kit) за Windows.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Brother Central and Eastern Europe Am Euro Platz 2/2M1 1120 Vienna, AT |
| Уебсайт | https://www.brother.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е Gold Partner на Brother |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив