- Начало
- Принтиращи устройства
- Етикетни принтери
- Brother
- BROTHER QL1110NWBCYJ1 (ID: 634601)
Етикетен принтер BROTHER QL1110NWBCYJ1 QL1110NWBCYJ1
код UP26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 634601
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Максимална ширина на медията | 103.6 mm |
| Максимална ширина на принтиране | 101.6 mm |
| Максимална дължина на медията | 3 m |
| Max B&W Resolution | 300 x 300 dpi |
| Автоматичен нож |
|
| Интерфейс | USB, LAN, Wi-Fi(n), Bluetooth 5.2 |
| Други характеристики |
FBA (Fulfilled By Amazon)
P-touch Editor Lite (TBC); Buttons: Power Button Feed Button Cutter Button Bluetooth Button Wi-Fi Button WPS Button |
| Гаранция | 36 месеца |
| Шрифтове |
Brussels
Helsinki San Diego Letter Gothic Letter Gothic Bold Brougham |
| AirPrint Enabled | Да |
| Нож | Не |
| Тип | Label printer |
| Printing color | monochrome |
| Размери | 17 cm x 22.2 cm x 15.1 cm |
| Цвят | Black, white |
| Функции | Date/time stamp, vertical print |
| Barcodes |
Code 93
Code 39 UCC/EAN-128 NW-7 GS1 DataBar QR code MaxiCode EAN/JAN-13 UPC-A UPC-E MicroPDF417 Codabar Code 128 Postnet PDF417 Data Matrix Truncated PDF417 GS1 DataBar Omnidirectional GS1 DataBar Stacked Omnidirectional GS1 DataBar Expanded GS1 DataBar Expanded Stacked GS1 DataBar Limited GS1 DataBar Stacked ITF 2 of 5 EAN-8 MSI GS1-128 RSS Aztec |
| Media Type | Bar code labels, shipping labels, continuous labels, die cut labels |
| Compatible Tapes | DK tape |
| Max Media Size | Roll (10.36 cm), 103.6 mm |
| Media Sizes | Roll (10.36 cm) |
| Media Feeders | 1 x manual - 1 roll - Roll (10.36 cm) |
| Max print length | 3000 mm |
| Connections | 1 x USB 1 x LAN |
| Cables Included | 1 x USB cable |
| Media Included | DK-11247 die-cut large format shipping labels (41 labels), DK-22205 62 mm x 8.1 m continuous length tape roll |
| Compliant Standards | MFI |
| Flash Memory | 7.8 MB |
| Networking | Print server |
| OS Required |
Microsoft Windows 7
Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Apple macOS 10.12.x or later Apple MacOS X 10.11.x or later Apple macOS 10.14.x or later Windows 11 Apple macOS 10.13.x or later Apple macOS 10.15.x or later Apple macOS 11.x or later |
| Software Included | Software Development Kit (SDK) |
| Security Protocols |
WEP
WPA-PSK WPA2-PSK TKIP AES Wi-Fi Direct EAP-TTLS EAP-TLS PEAP EAP-FAST WPA3-SAE |
| Код на продукта | QL1110NWBCYJ1 |
Виж повече
Допълнителна информация
С ширина на печат до 101.6mm, QL-1110NWB предлага максимална съвместимост с различни стандарти на етикети за доставка, което го прави идеален за куриери и спедитори. Вградена памет за 255 шаблона, за употреба със системи за печат. Просто отметнете "print crop" в драйвера, за да извлечете автоматично всеки отделен етикет от страницата и да отпечатате отделните етикети. С USB, Ethernet, Wi-Fi и Bluetooth, имате розлични опции за свързване с вашия Windows, Mac, смартфон или таблет. А съвместимостта с Apple MFi и AirPrint, покрива всички изисквания за свързване. В допълнение QL-1100 може лесно да бъде интегриран в съществуващи системи, благодарение на безплатния Инструмент за софтуерни разработчици (Software Development Kit) за Windows.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Brother Central and Eastern Europe Am Euro Platz 2/2M1 1120 Vienna, AT |
| Уебсайт | https://www.brother.bg |
| Партньорска информация | PIC.bg е Gold Partner на Brother |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив