- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Флаш карти
- Kingston
- KINGSTON 512GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R (ID: 705607)
Флаш карта KINGSTON 512GB Canvas React Plus SDXC UHS-II 280R SDR2V6/512GB
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Капацитет: 512 GB
Тип: SDXC UHS-II Memory Card
Скорост на четене: 280 MB/s MB/s
Скорост на запис: 100 MB/s MB/s
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 705607
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Тип | SDHC |
| Капацитет | 512 GB |
| Скорост на четене | 280 MB/s MB/s |
| Скорост на запис | 100 MB/s MB/s |
| Клас | Class 10, U3 , V60, UHS-II |
| Функции | 4K UHD support |
| Височина | 2.1 mm |
| Ширина | 24 mm |
| Дълбочина | 32 mm |
| Минимална работна температура | -25 °C |
| Максимална работна температура | 85 °C |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SDR2V6/512GB |
Виж повече
Допълнителна информация
- Rapid transfer speeds
Experience swift file transfers with the Kingston Canvas React Plus, boasting read rates of 280 MB/s and write rates of 150 MB/s. This flash memory card ensures your data moves quickly and efficiently, saving you time and enhancing your workflow. - Durable design
Designed to withstand extreme conditions, the Kingston Canvas React Plus operates flawlessly within a temperature range from -25 °C to 85 °C. Whether you're capturing winter landscapes or summer adventures, this flash memory card remains reliable. - High-capacity storage
With a storage capacity of 512 GB, this SDXC UHS-II memory card offers ample space for your high-resolution photos and 4K UHD videos. It's suitable for professional photographers and videographers who need to store large volumes of data. - Versatile compatibility
The Kingston Canvas React Plus is designed for compatibility with a broad range of devices. This broad compatibility ensures that you can use the flash memory card across different platforms and devices, making it a versatile addition to your tech toolkit. - Optimized for 4K UHD
Capture and store your most precious moments in stunning clarity. The Kingston Canvas React Plus supports 4K UHD video recording, allowing you to preserve every detail of your adventures in high definition.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Kingston Technology Company, Inc. 17600 Newhope Street Fountain Valley, CA 92708 USA |
| Уебсайт | http://www.kingston.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка