- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Флаш карти
- Sandisk
- SANDISK Ultra SDXC, 128GB, Class 10, U1, 120 Mb/s (ID: 529390)
Флаш карта SANDISK Ultra SDXC, 128GB, Class 10, U1, 120 Mb/s SDSDUN4-128G-GN6IN
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
ID: 529390
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
| Тип | SDXC |
| Технология | NAND Flash |
| Капацитет | 128 GB |
| Клас |
Class 10
UHS-I |
| Височина | 31.92 мм |
| Ширина | 23.91 мм |
| Дълбочина | 2.17 мм |
| Гаранция | 99 месеца |
| Код на продукта | SDSDUN4-128G-GN6IN |
Подходяща за компактни камери и фотоапарати
Бързи скорости на трансфер, до 120MB/s
Изключителна производителност при видеозапис с UHS Speed Class 1 (U1)
Клас 10 - за Full HD видеозапис и възпроизвеждане
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 44100 Osgood Road Fremont, CA 94539 |
| Уебсайт | https://www.westerndigital.com/brand/sandisk |
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.