- Начало
- Геймърски аксесоари
- Геймърски столове
- Trust
- TRUST GXT723 Ruya Fabric Chair Beige (ID: 900790)
Геймърски стол TRUST GXT723 Ruya Fabric Chair Beige 25532
Максимално натоварване (кг): 150 kg
Регулируеми подлакътници: yes
Заключващ механизъм на облегалката: yes
Газов амортисьор: Class 4
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
3 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900790
Характеристики
| Материал | Elastic fabric, High density foam |
| Цвят | Beige |
| Максимално натоварване (кг) | 150 kg |
| Тегло | 18.9 kg |
| Размери | 710 x 750 x 1340 mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ширина на седалката | 42 cm |
| Дълбочина на седалката | 54 cm |
| Височина на облегалката | 83 cm |
| Регулируеми подлакътници |
|
| Заключващ механизъм на облегалката |
|
| Swinging mechanism |
|
| Газов амортисьор | Class 4 |
| Регулируема височина |
|
| Накланяне |
|
| Регулируеми възглавници |
|
| Код на продукта | 25532 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт | http://www.trust.com/en |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка