- Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TLM-0280B-S6 (ID: 779254)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TLM-0280B-S6 HAC-HDW1200TLM-0280B-S6
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 779254
| IR backlight up to | 30 |
| IR On/Off Control | Автоматичен |
| IR LEDs | 1 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 2.8 мм |
| Ъгъл на виждане | 102° (H) |
| Iris Type | Фиксиран отвор |
| Closest focusing distance | 0.5 м |
| BLC | BLC / HLC / WDR |
| Мощност | 12V DC ±30% |
| Консумация | Макс. 3.2W (12V DC, IR включен) |
| Operating Temperature | - 40°C до + 60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал |
| Размери | Φ94.0 мм × 85.7 мм |