- Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TLM-IL-A-0280B-S6 - черна (ID: 697616)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 697616
| IR backlight up to | 20 |
| IR On/Off Control | Автоматичен |
| IR LEDs | 1 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 2.8 мм |
| Closest focusing distance | 0.5 м |
| BLC | BLC / HLC / DWDR |
| Мощност | 12V ±30% DC |
| Консумация | Макс. 2.6 W (12V DC, IR включен) |
| Operating Temperature | -40°C до +60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал |
| Размери | Φ94.0 мм × 85.7 мм |