- Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TQ-IL-T-0280B-DIP (ID: 849981)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TQ-IL-T-0280B-DIP HAC-HDW1200TQ-IL-T-0280B-DIP
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 849981
| IR backlight up to | 40 |
| IR On/Off Control | Ръчен/Автоматичен |
| IR LEDs | 4 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 2.8 мм |
| Mounting type | M12 |
| Максимална големина на затвора | F2.0 |
| Ъгъл на виждане | 111.3° (H) |
| Closest focusing distance | 0.5 м |
| BLC | BLC/HLC/WDR/HLC-Pro |
| WDR | DWDR |
| White Balance | Автоматичен |
| Gain Control | Автоматичен / ръчен |
| Mirror Image | Да |
| Сертификати | CE-LVD: EN 62368-1; CE-EMC: EN 55032; EN 55035 |
| Video Port | Избор на видео изход CVI/TVI/AHD/CVBS от един BNC порт (DIP ключ) |
| Мощност | 12 VDC (±30%) |
| Консумация | Макс. 9.37 W |
| Operating Temperature | - 40°C до + 60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (non-condensation) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал + пластмаса |
| Размери | Φ109.9 мм × 105.9 мм |