- Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 (ID: 694143)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6 HAC-HDW1200TRQ-0280B-S6
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 694143
Характеристики
| Тип | Eyeball |
| Серия | Lite |
| Matrix | 2 Megapixel Progressive CMOS |
| Резолюция | 1080p (1920 × 1080) |
| Effective pixels | 2 |
| Сканираща система | Progressive |
| Electronic shutter speed | PAL: 1/25~1/100000s NTSC: 1/30~1/100000s |
| Day/night modes | Автоматичен (ICR) / Цветен / Черно-бял |
| IR backlight up to | 30 |
| IR On/Off Control | Автоматичен |
| IR LEDs | 2 |
| IRE | 30, 0Lux IR вкл. |
| Съотношение сигнал/шум | > 65dB |
| Enclosure movement | 0° - 360° (хор.), 0° - 78° (верт.) и 0°- 360° (вър.) |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 2.8 мм |
| Mounting type | M12 |
| Максимална големина на затвора | F2.0 |
| Ъгъл на виждане | 102° (H) |
| Closest focusing distance | 0.5 м |
| BLC | BLC / HLC / DWDR |
| WDR | DWDR |
| White Balance | Автоматичен; Area WB |
| Gain Control | Автоматичен |
| Noise Reduction | 3D NR |
| Intelligent Lighting | Да |
| Mirror Image | Да |
| Privacy Masks | Включено/изключено (8 зони, правоъгълник) |
| Сертификати | CE-LVD: EN 62368-1; CE-EMC: EN 55032; EN 55035; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
| Video Port | Избор на видео изход CVI / TVI / AHD / CVBS от един BNC порт |
| Мощност | 12V DC ±30% |
| Консумация | Макс. 2.7W (12V DC, IR включен) |
| Operating Temperature | - 40°C до + 60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Материал | Пластмаса |
| Размери | Φ97.1 мм × 93.0 мм |