- Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-0360B-S6 (ID: 679846)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200CL-IL-A-0360B-S6 HAC-HFW1200CL-IL-A-0360B-S6
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 679846
| IR backlight up to | 20 |
| IR On/Off Control | Автоматичен |
| IR LEDs | 2 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 3.6 мм |
| Mounting type | M12 |
| Максимална големина на затвора | F2.0 |
| Ъгъл на виждане | 83° (H) |
| Iris Type | Фиксиран отвор |
| Closest focusing distance | 0.7 м |
| BLC | BLC / HLC / DWDR |
| Сертификати | CE-LVD: EN 62368-1; CE-EMC: EN 55032; EN 55035; FCC: 47 CFR FCC Part 15, Subpart B |
| Video Port | Избор на видео изход CVI / TVI / AHD / CVBS от един BNC порт |
| Мощност | 12V DC ±30% |
| Консумация | Макс. 2.6W |
| Operating Temperature | - 40°C до + 60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Пластмаса |
| Размери | 163.4 мм × 69.7 мм × 70 мм |