- Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP (ID: 902113)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP HAC-HFW1200RM-IL-T-0280B-DIP
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902113
| IR backlight up to | 30 |
| IR On/Off Control | Ръчен/Автоматичен |
| IR LEDs | 2 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 2.8 мм |
| Closest focusing distance | 0.5 м |
| BLC | BLC / HLC / WDR |
| WDR | WDR |
| Мощност | 12 VDC ± 30% |
| Консумация | < 6.6W |
| Operating Temperature | -40°C до +60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | - 40°C до + 60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал |
| Размери | 166.4 мм × 69.7 мм × 70.0 мм |