- Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6 (ID: 679851)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6 HAC-HFW1200TLM-IL-A-0360B-S6
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 679851
| IR backlight up to | 40 |
| IR On/Off Control | Автоматичен |
| IR LEDs | 2 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 3.6 мм |
| Mounting type | M12 |
| Максимална големина на затвора | F2.0 |
| Ъгъл на виждане | 83° (H) |
| Iris Type | Фиксиран отвор |
| Closest focusing distance | 0.7 м |
| BLC | BLC / HLC / DWDR |
| Noise Reduction | 3D NR |
| Intelligent Lighting | Да |
| Мощност | 12V DC ±30% |
| Консумация | Макс. 4.1W (12V DC, IR включен) |
| Operating Temperature | - 40°C до + 60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал + пластмаса |
| Размери | 198.4 мм × 80.2 мм × 76.2 мм |