- Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200TLM-IL-T-0280B-DIP (ID: 902114)
HDCVI камера Аналоговa камерa Dahua HAC-HFW1200TLM-IL-T-0280B-DIP HAC-HFW1200TLM-IL-T-0280B-DIP
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902114
| IR backlight up to | 40 |
| IR On/Off Control | Ръчен/Автоматичен |
| IR LEDs | 4 |
| Обектив | Фиксиран |
| Фокално разстояние | 2.8 мм |
| Closest focusing distance | 0.5 м |
| BLC | BLC/HLC/WDR/HLC-Pro |
| WDR | DWDR |
| Мощност | 12 VDC ± 30% |
| Консумация | Макс. 9.37 W |
| Operating Temperature | -40°C до +60°C |
| Работна влажност | < 95% RH (без наличие на конденз) |
| Температура на съхранение | -40°C до +60°C |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал + пластмаса |
| Размери | 198.4 мм × 80.2 мм × 76.2 мм |