Интерактивен дисплей 55 Samsung Flip Pro Digital Flipboard LH55WMBWBGCXEN
Размер на дисплея: 55" (139.70 cm)
Резолюция: UHD (3840 x 2160)
Формат: 4K UHD (2160p)
Сензорен екран: IR 20 Touch
Операционна система: Tizen 6.5
Технология на дисплея: VA
(0)
Купи и събери
12 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 628412
Характеристики
| Серия | Flip Pro |
| Формат | 4K UHD (2160p) |
| Тип на екрана | VA |
| Задно осветяване | LED backlight - Edge LED |
| Reaction time | 8ms |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| View angles | 178° / 178° |
| Яркост | 350 (without glass), 220 (with glass) nit |
| Контраст | 4000:1 |
| HDMI | 2 x HDMI |
| Wireless connections | WiFi, Bluetooth |
| Touch points | 20 |
| Съотношение | 16:9 |
| Разстояние между пикселите | 0.315 mm |
| Време на реакция | 8 ms |
| Консумация | 154 Watt |
| R232 |
| Inputs |
2 HDMI
Display Port 3 USB USB-C RS232 RJ45 |
| Outputs | Audio Out Stereo Mini Jack |
| VESA размер | 400 x 400 mm |
| Operation hours / days | 16 / 7 |
| Размери | 1297.4 x 59.9 x 768.2 |
| Тегло | 28.6 kg |
| Други характеристики | 32GB Flash Memory Size; Bezel width: 26.2mm; IEC 60950-1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | LH55WMBWBGCXEN |
Виж повече
Допълнителна информация
- По-добро взаимодействие с най-добрия в класа си мултитъч - бърз и мултитъч
Свързването е подобрено с 3-в-1 USB-C свързаност, която позволява дублиране на екрана, сензорно управление и зареждане на външни устройства (максимум 15 W). Преподавателите могат просто да се свържат към USB Type-C порта, което им позволява да провеждат интерактивни и ангажиращи уроци без никакви затруднения. - Споделяне с AirPlay 2 - AirPlay 2
Flip Pro 55" предлага увеличено работно пространство пред дисплея и удобни начини за позициониране и съхранение. Подобрената му структура на панти позволява лесна настройка и ефективно съхранение. - Чист екран и минимизиран риск от повреда - технология за защитен екран