Интерактивен дисплей 75" Samsung Interactive E-Board WA75F LH75WAFWLGCXEN
Размер на дисплея: 75"
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 4K UHD (2160p)
Сензорен екран: IR Touch
Операционна система: Android OS 14
Технология на дисплея: IPS
(0)
Купи и събери
16 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 804193
Характеристики
| Серия | E-Board |
| Размер на дисплея | 75" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 4K UHD (2160p) |
| Тип на екрана | IPS |
| Задно осветяване | LED backlight |
| Сензорен екран | IR Touch |
| Reaction time | 8ms |
| Честота на опресняване | 60 Hz Refresh Rate |
| View angles | 178 degrees |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Wireless connections | WiFi, Bluetooth |
| Touch points | 40 |
| Съотношение | 16:9 |
| Време на реакция | 8 ms |
| Консумация | 450 Watt |
| R232 |
| Inputs |
2 HDMI
4 USB RJ45 Audio In Stereo Mini Jack RS232 In |
| Outputs | Video Out, Audio Out Stereo Mini Jack |
| VESA размер | 800 x 400 mm |