- Интерактивен дисплей Dahua LCH65-MC410-B (ID: 659273)
Интерактивен дисплей Интерактивен дисплей Dahua LCH65-MC410-B LCH65-MC410-B
Размер на дисплея: 65"
Резолюция: 3840 x 2160
Сензорен екран: Пръст + писалка
Операционна система: Android 9.0
(0)
Купи и събери
29 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 659273
Характеристики
| Размер на дисплея | 65" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Задно осветяване | DLED |
| Сензорен екран | Пръст + писалка |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| View angles | H: 79°; V: 51°; D: 88° |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| RAM-памет | 4 GB |
| Процесор | Четириядрен A55 |
| USB | 3 × USB 3.0; 1 × Micro USB |
| Mонтиране на стена (VESA) | 500 × 400 мм |
| RS232 | 1 |
| Wireless connections | 1 × Wi-Fi; 1 × Hotspot |
| Touch points | 20 |
| Съотношение | 16:9 |
| Вградени сензори | Инфрачервена сензорна технология |
| Брой говорители | 2 |
| Консумация | 250 W |
| Съхранение на данни | 32 GB |
| Operation hours / days | 50 000 часа |
| Размери | 1485 × 87 × 941 мм |