- Интерактивен дисплей Dahua LCH75-MC410-B-S2 (ID: 869895)
Интерактивен дисплей Интерактивен дисплей Dahua LCH75-MC410-B-S2 LCH75-MC410-B-S2
Размер на дисплея: 75"
Резолюция: 3840 x 2160
Операционна система: Android 14
(0)
Купи и събери
26 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 869895
Характеристики
| Размер на дисплея | 75" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Задно осветяване | DLED |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| View angles | D: 88°, H: 79°, V: 51° |
| Яркост | 350 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| RAM-памет | 8 GB |
| Процесор | Quad-core A55 |
| USB | 1 × USB 3.2 Gen1 Type-A; 1 × USB 2.0 Type-A; 1 × Micro USB 2.0 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 600 × 400 мм |
| RS232 | 1 |
| Wireless connections | 1 × Wi-Fi; 1 x AP |
| Touch points | Android: 32 точки, Windows: 40 точки |
| Съотношение | 16:9 |
| Вградени сензори | Инфрачервена сензорна технология |
| Брой говорители | 2 |
| Консумация | 270 W |
| Съхранение на данни | 64 GB |
| Operation hours / days | 50 000 часа |
| Размери | 1707.6 × 115.7 × 1038.5 мм |