- Интерактивен дисплей Dahua LPH75-ST420 (ID: 697077)
Интерактивен дисплей Интерактивен дисплей Dahua LPH75-ST420 LPH75-ST420
Размер на дисплея: 75"
Резолюция: 3840 x 2160
Сензорен екран: Пръст + писалка
Операционна система: Android 11
(0)
Купи и събери
26 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 697077
Характеристики
| Размер на дисплея | 75" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Задно осветяване | DLED |
| Сензорен екран | Пръст + писалка |
| Честота на опресняване | 60 Hz |
| View angles | H: 178°; V: 178° |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Статичен контраст | 1200:1 |
| RAM-памет | 8 GB |
| Процесор | Четириядрен A55 |
| Mонтиране на стена (VESA) | 600 × 400 мм |
| RS232 | 1 |
| Wireless connections | 1 × Wi-Fi |
| Touch points | 32 |
| Съотношение | 16:9 |
| Вградени сензори | Инфрачервена сензорна технология |
| Брой говорители | 2 |
| Консумация | 300 W |
| Съхранение на данни | 64 GB |
| Operation hours / days | 50 000 часа |
| Размери | 1707.5 × 93 × 1050 мм |