Интерактивен дисплей METZ Интерактивен тъч дисплей с вградена камера 65SG1 65" METZ-MON-65SG1
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 16:9
Сензорен екран: Multi-touch points: 50
Операционна система: Android 13.0 EDLA
(0)
Купи и събери
22 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 855699
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 16:9 |
| Тип на екрана | DLED |
| Reaction time | ≤ 2 ms |
| Interfaces | USB, USB-C, HDMI, DisplayPort, RS232, RJ-45, Audio Out, Coax |
| View angles | 178° |
| Яркост | 450 cd/m2 |
| Контраст | 5000:1 |
| VESA размер | 600 x 400 мм |
| Размери | 1493.1 x 934.1 x 106.7 mm |