- Начало
- Монитори и дисплеи
- Интерактивни дисплеи
- Samsung
- Samsung Flip PRO WM65B 65" 3 (ID: 906488)
Интерактивен дисплей Samsung Flip PRO WM65B 65" 3 LH65WMBWBGCXEN_S
Размер на дисплея: 65" (165.10 cm)
Резолюция: UHD (3840 x 2160)
Сензорен екран: IR 20 Touch
Операционна система: Tizen 6.5
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
24 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 906488
Характеристики
| Размер на дисплея | 65" (165.10 cm) |
| Резолюция | UHD (3840 x 2160) |
| Тип на екрана | VA |
| Сензорен екран | IR 20 Touch |
| Reaction time | 8ms |
| Честота на опресняване | 60Hz |
| View angles | 178° / 178° |
| Яркост | 350cd/m2 |
| Контраст | 4000:1 |
| Wireless connections | WiFi, Bluetooth |
| Inputs |
2 HDMI
Display Port 3 USB USB-C RS232 RJ45 |
| Outputs | Audio Out Stereo Mini Jack |
| Операционна система | Tizen 6.5 |
| VESA размер | 400 x 400 mm |
| Размери | 1522.4 x 62.9 x 897.6 |
| Тегло | 39.7 kg |
| Други характеристики | Bezel Width 26.2; 32GB Flash Memory Size; IEC 60950-1 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | LH65WMBWBGCXEN_S |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Samsung Electronics Romania-Bulgari 115 M Tzarigradsko shausse Blvd. 1784 Sofia, BG |
| Уебсайт | https://www.samsung.com/bg/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка