Интерактивен дисплей Samsung Interactive E-Board WA86F 86" Android OS 4K Digital Flipchart TOUCH LH86WAFWLGCXEN
Размер на дисплея: 86"
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 4K UHD (2160p)
Сензорен екран: IR Touch
Операционна система: Android OS 14
Технология на дисплея: IPS
(0)
Купи и събери
20 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 804406
Характеристики
| Размер на дисплея | 86" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 4K UHD (2160p) |
| Тип на екрана | IPS |
| Задно осветяване | LED backlight |
| Сензорен екран | IR Touch |
| Reaction time | 8ms |
| Честота на опресняване | 60 Hz Refresh Rate |
| View angles | 178 degrees |
| Яркост | 400 cd/m² |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| HDMI | 1 x HDMI |
| Wireless connections | WiFi, Bluetooth |
| Touch points | 40 |
| Съотношение | 16:9 |
| Време на реакция | 8 ms |
| Консумация | 493 Watt |
| R232 |
| Inputs |
2 HDMI
4 USB RJ45 Audio In Stereo Mini Jack RS232 In |
| Outputs | Video Out, Audio Out Stereo Mini Jack |
| VESA размер | 800 x 600 mm |