Интерактивен дисплей SAMSUNG WAFX-P Eboard WA65FX-P 65inch Android 15 EDLA Octacore 16GB RAM 128GB storage UHD IR Touch 3xHDMI USB-C PD 65W 48Mpixel auto LH65WAFPLGCXEN
Размер на дисплея: 65"
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 4K UHD (2160p)
Сензорен екран: IR Touch
Операционна система: Android OS 15
Технология на дисплея: IPS
(0)
Купи и събери
19 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 879101
Характеристики
| Размер на дисплея | 65" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 4K UHD (2160p) |
| Тип на екрана | IPS |
| Задно осветяване | LED backlight |
| Сензорен екран | IR Touch |
| Reaction time | 8ms |
| Честота на опресняване | 60 Hz Refresh Rate |
| View angles | 178 degrees |
| Яркост | 450 cd/m² |
| Динамичен контраст | 1200:1 |
| HDMI | 2 ports |
| Wireless connections | WiFi, Bluetooth |
| Съотношение | 16:9 |
| Разстояние между пикселите | 0.372 mm |
| Време на реакция | 8 ms |
| Консумация | 392 Watt |
| R232 |
| Inputs |
2 HDMI
4 USB RJ45 Audio In Stereo Mini Jack RS232 In |
| Outputs | Video Out, Audio Out Stereo Mini Jack |
| Built-in speakers |
| Камера | Не |
| Микрофон | Да |
| VESA размер | 600 x 400 mm |