Интерактивен дисплей Интерактивен мулти-тъч дисплей TRIUMPH BOARD 75" IFP, Черен панел, Android 14 TRIUMPH-MON-75IFP14
Размер на дисплея: 75" (190.50 cm)
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 16:9
Сензорен екран: Multi-touch points: 40
Операционна система: Android 14
(0)
Купи и събери
21 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 808800
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Reaction time | ≤ 10 ms |
| Interfaces | USB, USB-C, HDMI, VGA, DisplayPort, SPDIF, RS232 |
| View angles | 178° |
| Яркост | 400 cd/m2 |
| Контраст | 5500:1 |
| VESA размер | 800 x 400 мм |
| Размери | 1712 x 1022 x 87 mm |