Интерактивен дисплей Интерактивен мулти-тъч дисплей TRIUMPH BOARD 86" IFP, Черен панел, Android 13 TRIUMPH-MON-86IFP13
Размер на дисплея: 86" (218.44 cm)
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 16:9
Сензорен екран: Multi-touch points: 40/20...
Операционна система: Android 13
(0)
Купи и събери
24 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 782957
Характеристики
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 16:9 |
| Тип на екрана | VA |
| Сензорен екран | Multi-touch points: 40/20 (Windows/Android) |
| Reaction time | 8 ms |
| Interfaces | USB, HDMI, VGA |
| View angles | 178° |
| Яркост | 400 cd/m2 |
| Контраст | 4000:1 (5000:1 Динамичен) |
| VESA размер | 800 x 600 мм |
| Размери | 1957 x 1160 x 100 mm |