- Начало
- Монитори и дисплеи
- Интерактивни дисплеи
- ViewSonic
- VIEWSONIC ViewBoard LED large format display 75inch 3840x2160 500 nits Android 14 24 (ID: 900774)
Интерактивен дисплей VIEWSONIC ViewBoard LED large format display 75inch 3840x2160 500 nits Android 14 24 CDE7514-2C
Размер на дисплея: 75"
Резолюция: 3840 x 2160
Формат: 4K UHD (2160p)
Операционна система: Android 14 AOSP
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
18 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 900774
Характеристики
| Размер на дисплея | 75" |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Формат | 4K UHD (2160p) |
| Задно осветяване | Direct-lit LED |
| Честота на опресняване | 60 Hz Refresh Rate |
| View angles | 178 degrees |
| Яркост | 500 cd/m² |
| Динамичен контраст | 2000:1 |
| HDMI | 3 x HDMI |
| Съотношение | 16:9 |
| Време на реакция | 11 ms |
| Консумация | 93.89 Watt |
| R232 |
|
| Операционна система | Android 14 AOSP |
| VESA размер | 600 x 400 mm |
| Operation hours / days | 24 / 7 |
| Размери | --- - 168.56 cm - 6.8 cm - 96.37 cm |
| Тегло | 34.15 kg |
| Гаранция | 36 месеца |
| Код на продукта | CDE7514-2C |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | +800 2100286 |
| Адрес | ViewSonic Europe Limited MILES YARD SW8 1GX London, GB |
| Уебсайт | http://www.viewsoniceurope.com/uk/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив