- Начало
- Видеонаблюдение
- Цифрови IP камери
- Hama
- HAMA Wi-Fi за външно наблюдение с детектор за светлина и движение, 2688 x 1520p, 4MP (ID: 902047)
Цифрова IP камера HAMA Wi-Fi за външно наблюдение с детектор за светлина и движение, 2688 x 1520p, 4MP HAMA-176670
код GRADE
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Вид технология: IP Camera
Резолюция: 4 MP (2.5K / 1520p)
Звук: Двупосочно аудио
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 902047
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Купи в комплект и спести
-
HAMA Wi-Fi за външно наблюден+ -
=Добави Флаш карта- %
-
Купи комплектаЦена:4900 €/9584 лв.
Характеристики
| Вид технология | IP Camera |
| Резолюция | 4 MP (2.5K / 1520p) |
| Звук | Двупосочно аудио |
| WiFi | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Нощно виждане | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi |
| Захранване | 12V DC |
| Тегло | 0.329 kg |
| Тип аудио | Двупосочно аудио: Да |
| Засичане на движение | Да |
| Контролен софтуер | Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant |
| Protocol | 802.11 n/g/b, WPA2 |
| Код на продукта | HAMA-176670 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Dresdner Str. 9 86653, Monheim, Germany |
| Уебсайт | https://www.hama.com/de/de/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка