- Начало
- Видеонаблюдение
- Цифрови IP камери
- Hikvision
- HikVision 4K IP Dome Camera 8 MP (ID: 687668)
Цифрова IP камера HikVision 4K IP Dome Camera 8 MP DS-2CD2386G2-I(C)
изчерпано
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 687668
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | IP |
| Сензор тип | CMOS |
| Размер на оптичния сензор | 1/1.8" Progressive Scan CMOS |
| Фокално разстояние | 2.8 mm, horizontal FOV 111°, vertical FOV 59°, diagonal FOV 131° |
| Минимална осветеност | Color: 0.003 Lux @ (F1.6, AGC ON), B/W: 0 Lux with IR |
| IR осветление | Up to 30 m |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Скорост на предаване на кадри |
Main Stream: 50 Hz: 25 fps (3840 x 2160
3200 x 1800 2688 x 1520 1920 x 1080 1280 x 720) 60 Hz: 24 fps (3840 x 2160) 30 fps (3200 x 1800 2688 x 1520 1920 x 1080 1280 x 720) |
| Нощно виждане | IR cut filter |
| Външен монтаж |
|
| Работна температура | -30 °C to 60 °C |
| Работна влажност | Humidity 95% or less (non-condensing) |
| Захранване през Ethernet |
PoE: 802.3af
Class 3 36 V to 57 V 0.19 A to 0.12 A max. 6.8 W |
| Поддържани мрежови протоколи |
TCP/IP
ICMP HTTP HTTPS FTP DHCP DNS DDNS RTP RTSP NTP UPnP SMTP IGMP 802.1X QoS IPv4 IPv6 UDP Bonjour SSL/TLS PPPoE SNMP ARP |
| Мрежов интерфейс | 1 RJ45 10 M/100 M self-adaptive Ethernet port |
| Формати на компресиране | Main stream: H.265/H.264/H.264+/H.265+; Sub-stream: H.265/H.264/MJPEG |
| Захранване |
12 VDC ± 25%
0.48 A max. 5.8 W Ш5.5 mm coaxial power plug reverse polarity protection |
| Функции |
Motion detection (human and vehicle targets classification)
video tampering alarm exception; Scene change detection; Upload to FTP/NAS/memory card notify surveillance center send email trigger recording trigger capture |
| Сигурност |
Password protection
complicated password HTTPS encryption IP address filter Security Audit Log basic and digest authentication for HTTP/HTTPS TLS 1.1/1.2 WSSE and digest authentication for Open Network Video Interface |
| Код на продукта | DS-2CD2386G2-I(C) |
Виж повече
Допълнителна информация
HikVision IP Dome е страхотна висококачествена камера, която ви помага да наблюдавате дома и офиса си с лекота и удобство. Тази страхотна външна куполна мрежова камера ви осигурява висококачествени изображения с 8 MP резолюция. Тя разполага с ефективна H.265+ компресионна технология и има конструкция със здрав дизайн с изцяло метални материали. HikVision IP Dome ви осигурява ясни изображения, дори при силна фонова светлина, благодарение на истинската 120 dB WDR технология. Освен това тя има IP67 водо и прахоустойчивост, както и IK10 вандало устойчив.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Dirk Storklaan 3, 2132 PX Hoofddorp, The Netherlands |
| Уебсайт | http://www.hikvision.com |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка