- Начало
- Видеонаблюдение
- Цифрови IP камери
- Imou
- Imou Bullet 2 4MP (ID: 539396)
Цифрова IP камера Imou Bullet 2 4MP IPC-F42FEP
изчерпано
Вид технология: IP Camera
Резолюция: 2560x1440
Звук: Вграден микрофон
Гаранция:
5.0
от 5.0
(2)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 539396
Характеристики
| Вид технология | IP Camera |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Звук | Вграден микрофон |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Bullet |
| Сензор тип | 1/2.7” 4 Megapixel Progressive CMOS |
| IR осветление | 30м |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Скорост на предаване на кадри | 25/30fps |
| Работна температура | - 30°C до + 60°C |
| Работна влажност | < 95% RH |
| Интерфейс | Ethernet/Wi-Fi |
| Поддържани мрежови протоколи |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Формати на компресиране |
H.264
H.265 |
| Захранване | Захранващ адаптер |
| Сигурност | IP67 |
| Други характеристики |
Night Vision
Motion detection Weatherproof Built-in Siren Two-way audio Configurable Region Human Detection Alarm Notification Spotlight |
| Тип камера | Bullet |
| Мегапиксели | 4 MP |
| Обектив | Фиксиран |
| Ъгъл на виждане | 104° (H), 56° (V) |
| Тегло | 0.66 kg |
| Сертификати | CE, FCC |
| Цвят | Бял |
| Фокусно разстояние | 2.8мм |
| Вградени устройства |
Микрофон
Високоговорител Индикатор - светодиод Reset Button Card Reader (Micro SD) |
| Включени аксесоари |
Захранващ адаптер
Кратко ръководство за потребителя Screws Mount kit |
| SD карта | Micro SD до 256 GB |
| LAN порт | 1 (RJ-45) |
| Протоколи за обмен на данни |
Fast Ethernet/Ethernet
Wi-Fi |
| Дигитално увеличение | 16 x |
| Сканираща система | Progressive |
| Видео компресия | H.265/H.264 |
| Степен на защита | IP67 |
| Материал | Метал + пластмаса |
| Засичане на движение | да |
| Допълнителни интелигентни функции | Детекция на хора |
| Увеличение | 16x цифрово |
| Вграден микрофон | да |
| Вграден високоговорител | да |
| Wi-Fi | IEEE802.11b/g/n, Двойна антена |
| Ethernet | 1x100Mbps |
| Съвместимост | ONVIF |
| Вградена сирена | Да, 110dB |
| Built-in light | Да |
| Консумация на енергия | < 5.32W |
| Код на продукта | IPC-F42FEP |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Hangzhou Huacheng Network Technology Co., Ltd. 13th Floor, Building 3, No. 582, Liye Road, Binjiang District, Hangzhou, China (Zhejiang) Pilot Free Trade Zone |
| Уебсайт | https://www.imoulife.com/en-GB/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
5.0
2 отзива.
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив