- Начало
- Видеонаблюдение
- Цифрови IP камери
- Imou
- Imou Cell PT Solar KIT (ID: 801666)
Цифрова IP камера Imou Cell PT Solar KIT IPC-K9ECP-3T0WE/FSP12-TYPEC
код UP26
за 5% отстъпка
за 5% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Вид технология: IP Camera
Резолюция: 2304 x 1296
Звук: Двупосочно (вградени микрофон...
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
1 точка
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 801666
Вземи супер отстъпка:
Грабни 5% отстъпка на този продукт с промокод: UP26
Кода е валиден от 25.03.2026г. до 15.04.2026г.
Характеристики
| Вид технология | IP Camera |
| Резолюция | 2304 x 1296 |
| Звук | Двупосочно (вградени микрофон и говорител) |
| Обектив | 3.6 мм |
| IR осветление | до 20 м |
| Гаранция | 24 месеца |
| Сензор тип | 1/2.8in CMOS |
| Резолюция | 2304x1296 |
| Скорост на предаване на кадри | 15 fps |
| Поддържани мрежови протоколи |
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g IEEE 802.11n |
| Формати на компресиране | H.265 |
| Захранване | Соларен панел с 5000mAh акумулаторна батерия |
| Други характеристики |
Night Vision
Tilt Pan Motion detection Two-way audio Configurable Region Human Detection |
| Мегапиксели | 3 Mpixel |
| Ъгъл на виждане | 45° (V) |
| Сертификати | CE,IC |
| Цвят | Бял |
| Фокусно разстояние | 3.6мм |
| Вградени устройства |
Микрофон
Високоговорител Четец на карти (Micro SD) Spotlight |
| Включени аксесоари |
Ръководство за употреба
Screws Монтажен комплект Соларен панел |
| Протоколи за обмен на данни | Wi-Fi |
| Дигитално увеличение | 8 x |
| Код на продукта | IPC-K9ECP-3T0WE/FSP12-TYPEC |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | Hangzhou Huacheng Network Technology Co., Ltd. 13th Floor, Building 3, No. 582, Liye Road, Binjiang District, Hangzhou, China (Zhejiang) Pilot Free Trade Zone |
| Уебсайт | https://www.imoulife.com/en-GB/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив