Кабел CANYON cable CC60AB C-C 60W Braided 1.2m... CND-CC60AB12W
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 783988
Характеристики
| Характеристики |
Braided
Power Delivery Support |
| Връзка | USB-C to USB-C Cable |
| Compatible cable standards | 480 Mbps |
| Конектор 1 | USB тип C (мъжки) |
| Тип на левия конектор | USB тип C (мъжки) |
| American Wire Gauge | 30 AWG |
| Jacket material | Thermoplastic elastomer |
| Изход за захранване и данни | 20V/3A, 60W |