Кабел CANYON cable CLN30SC C-L 30W 1.2m White CNS-CLN30SC12W
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 783999
Характеристики
| Характеристики |
Power Delivery Support
Cable Organizer included |
| Връзка | USB-C to Lightning Cable |
| Compatible cable standards | 480 Mbps |
| Конектор 1 | Lightning (мъжки) |
| Тип на левия конектор | Lightning (мъжки) |
| Тип на десния конектор | USB тип C (мъжки) |
| American Wire Gauge | 30 AWG |
| Jacket material | Thermoplastic elastomer |
| Изход за захранване и данни | 27W |