- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Кабели
- Orico
- Orico кабел Cable Thunderbolt 5 / USB4 -... (ID: 904306)
Кабел Orico кабел Cable Thunderbolt 5 / USB4 -... TBZ5-10-BK-BP
код GRADE
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Конектор 1: Thunderbolt 5 USB-C, USB 4.0...
Конектор 2: Thunderbolt 5 USB-C, USB 4.0...
Дължина: 1.00 m
Цвят: Черен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904306
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: GRADE
Кода е валиден от 12.05.2026г. до 08.06.2026г.
Характеристики
| Конектор 1 | Thunderbolt 5 USB-C, USB 4.0 Type-C, Мъжки |
| Конектор 2 | Thunderbolt 5 USB-C, USB 4.0 Type-C, Мъжки |
| Максимална резолюция | 8K@ 60Hz |
| Дължина | 1.00 m |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
Material: Copper Alloy
PVC Output Power: 240W(Max) Transmission Speed: 80Gbps Video Output: 8K |
| Тегло | 0.095 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | TBZ5-10-BK-BP |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Orico |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | TBZ5-10-BK-BP |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | Thunderbolt 5 USB-C USB 4.0 Type-C Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | Thunderbolt 5 USB-C USB 4.0 Type-C Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 1.00 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 80 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Transmission Speed: 80Gbps Output Power: 240W(Max) Video Output: 8K Material: Copper Alloy, PVC |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6942227163301 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 19/F, Block 14A, Zhonghaixin Science &Technology Park, Longgang District, Shenzhen, China. |
| Уебсайт | https://www.orico.cc/us |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка