- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Кабели
- VCom
- VCom кабел Display Port 2.1 DP M / M - 8K (ID: 764789)
Кабел VCom кабел Display Port 2.1 DP M / M - 8K CG651-1.5
Конектор 1: DisplayPort, Мъжки
Конектор 2: DisplayPort, Мъжки
Дължина: 1.50 m
Цвят: Черен
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 764789
Характеристики
| Конектор 1 | DisplayPort, Мъжки |
| Конектор 2 | DisplayPort, Мъжки |
| Максимална резолюция | 8K@ 60Hz |
| Gold plated | ДА |
| Дължина | 1.50 m |
| Цвят | Черен |
| Други характеристики |
4K Ultra HD (3840x2160) @ 144Hz
5K (5120x2880) @ 60Hz 8K (7680x4320) @ 60Hz MST UHBR10 DP40 DSC 1.2 FEC forward error correction 32 audio channels |
| Тегло | 0.130 g |
| Гаранция | 12 месеца |
| Код на продукта | CG651-1.5 |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | VCOM |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | CG651-1.5 |
| ТИП | Кабел |
| КОНЕКТОР 1 | DisplayPort Мъжки |
| КОНЕКТОР 2 | DisplayPort Мъжки |
| ДЪЛЖИНА | 1.50 m |
| ЦВЯТ | Черен |
| ЕКРАНИРОВКА | Екраниран |
| ПОЗЛАТЕНИ КОНЕКТОРИ | ДА |
| МАКСИМАЛНА РЕЗОЛЮЦИЯ | 8K@ 60Hz |
| СКОРОСТ НА ОБМЕН НА ДАННИ | 40 Gb/s |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 8K (7680x4320) @ 60Hz 5K (5120x2880) @ 60Hz 4K Ultra HD (3840x2160) @ 144Hz MST, UHBR10, DP40, DSC 1.2, FEC forward error correction, 32 audio channels |
| ГАРАНЦИЯ | 12 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 4895182211421 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 1/2f, Building D.Youke business center, Kexin road, Tangxia, Tianhe district, Guangzhou, China. |
| Уебсайт | https://www.vcom.com.hk/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка