- Krups EA810570 (ID: 797052)
Кафемашина Krups EA810570 EA810570
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 797052
Характеристики
| Тип | Automat |
| Мощност | 1450 W |
| Капацитет | 1.7 l (Removable) |
| Капацитет на чаши | 2 cups |
| Автоматично почистване |
| Контейнер за кафе | 260 g |
| Кафемелачка | yes (3 degrees) |
| Функции | Perfect dosage: individual settings of coffee starch, water volume and temperature; Height adjustable coffee spout (from 60 mm to 105 mm); Programmable on / off switch |
| Пяна и гореща вода |
| Подгряване на чашите |
| Налягане | 15 bar |