- Начало
- PC Периферия и аксесоари
- Клавиатури
- Ajazz
- Ajazz геймърска механична AK820 - Blue Switches [Tactile] (ID: 904751)
Клавиатура Ajazz геймърска механична AK820 - Blue Switches [Tactile] AJ-AK820-BS-WH-DIY
код TECH26
за 3% отстъпка
за 3% отстъпка
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 904751
Вземи супер отстъпка:
Грабни 3% отстъпка на този продукт с промокод: TECH26
Кода е валиден от 16.04.2026г. до 11.05.2026г.
Купи в комплект и спести
-
Ajazz геймърска механична AK82+ -
=Добави PC Периферия и аксесоари- %
-
Купи комплектаЦена:3800 €/7432 лв.
Характеристики
| Приложение | Геймърски |
| Тип | Anti-Ghosting, Геймърска, Механична, Мултимедийна |
| Връзка | USB |
| Брой клавиши | 81 |
| Дължина на кабела | 180 cm |
| Подсветка | Да |
| Характеристики | Gasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision, PBT Keycaps |
| Цвят | Бял |
| Размери | 327 x 136 x 40 mm |
| Тегло | 0.910 g |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | AJ-AK820-BS-WH-DIY |
Виж повече
Допълнителна информация
| ПРОИЗВОДИТЕЛ | Ajazz |
| КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ | AJ-AK820-BS-WH-DIY |
| РАЗМЕР | 75% |
| СВЪРЗВАНЕ | USB |
| ТИП | Anti-Ghosting Геймърска Механична Мултимедийна |
| СУИЧОВЕ, МАРКА | Ajazz |
| СУИЧОВЕ, ТЕХНОЛОГИЯ | Mechanical |
| СУИЧОВЕ, ТИП | Linear |
| СУИЧОВЕ, ИМЕ | Blue Switches |
| ФАБРИЧНА СМАЗКА | Да |
| СУИЧОВЕ, ЖИВОТ | 50 Million keystrokes |
| СУИЧОВЕ, ХОД ЗА АКТИВАЦИЯ | 2.0±0.4mm |
| ОБЩ ХОД НА СУИЧА | 3.5±0.4mm |
| СИЛА ЗА АКТИВАЦИЯ | 60±10gf |
| СМЕНЯЕМИ СУИЧОВЕ | ДА |
| КЛАВИШИ, МАТЕРИАЛ | PBT |
| КАПАЧКИ НА КЛАВИШИТЕ | Double-shot PBT |
| БРОЙ КЛАВИШИ | 81 |
| ПОДСВЕТКА | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 180 cm |
| РАЗМЕРИ | 327 x 136 x 40 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | PBT Keycaps Gasket-mounted & Sound Dampening Foams: A New Standard for Comfort and Precision |
| ГАРАНЦИЯ | 24 месеца |
| БАРКОД EAN-13 | 6976412980145 |
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | [email protected] |
| Адрес | 2104-1, Block A, Zhongji Low-orbit Satellite Internet of Things Industrial Park, Keneng Road, Dongkeng Community, Fenghuang Street, Guangming District, Shenzhen |
| Уебсайт | https://www.a-jazz.com/en/ |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив