- AUX Freedom ASW-H18E0A4/FAR3DI-C0 (ID: 755800)
Климатик AUX Freedom ASW-H18E0A4/FAR3DI-C0 2510108_ASW-H18E0A4/FAR3DI-C0
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6.7
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 755800
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.3 / 5.2 / 5.3 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.3 / 5.1 / 5.3 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.28 / 1.67 / 1.8 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.22 / 1.4 / 1.5 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 35 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 537 x 715 x 280 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 39.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | 51 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |