- AUX J-Smart ASW-H18E3E4/JOR3DI-C0 (ID: 756282)
Климатик AUX J-Smart ASW-H18E3E4/JOR3DI-C0 2510116_J-SMART
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6.8
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4
Мощност (BTU): 18 000
Wi-Fi module: да
(0)
Купи и събери
8 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 756282
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.3 / 5.3 / 5.5 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.3 / 5.3 / 5.7 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.29 / 1.65 / 2.1 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.25 / 1.47 / 1.8 kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| Работна температура при охлаждане | -15 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -25 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 37 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 555 x 785 x 300 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 43.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | 53 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 12.7 mm (1/4" / 1/2") |