- Начало
- Уреди за дома
- Климатици
- Daikin
- Daikin Emura FTXJ20MS + RXJ20M (ID: 765364)
Климатик Daikin Emura FTXJ20MS + RXJ20M 2520399
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 8.73
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.61
Мощност (BTU): 7 000
Wi-Fi module: да
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
Купи и събери
7 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 765364
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.3 / 2.5 / 4.3 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.3 / 2.3 / 2.8 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | 0.32 / 0.495 / 0.76 kW |
| Консумирана мощност при отопление | 0.31 / 0.50 / 1.12 kW |
| Мощност (BTU) | 7 000 |
| SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане) | 8.73 |
| SCOP (сезонна ефективност в режим отопление) | 4.61 |
| Работна температура при охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 20 °C |
| Подходящ за стаи до | 15 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 550 x 765 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 16.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | 46 / - / - / 43 dB (A) |
| Ниво на шум при охлаждане | 46 / - / - / 43 dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |
| EER | 4.64 |
| COP | 5 |
| Compressor | Daikin |
| Wi-Fi module | да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 2520399 |
Виж повече
Допълнителна информация
Инверторен климатик Emura FTXJ20MS / RXJ20M от продуктовата гама инверторни климатици на Daikin е снабден с новия хладилен агент R-32, който понижава значително потреблението на електроенергия и намалява вредното въздействие върху околната среда.
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив
Твоята количка