- Начало
- Уреди за дома
- Климатици
- Gree
- Gree GUD71PH1 + GUD71W1/NhA-S (ID: 701743)
Климатик Gree GUD71PH1 + GUD71W1/NhA-S 2560231_1_GUD71W1/NHA-S
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6.6
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.1
Мощност (BTU): 24 000
Гаранция:
0.0
от 5.0
(0)
ag
A++
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701743
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | - / 8.0 / - kW |
| Изходна мощност при охлаждане | - / 7.1 / - kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | - / 1.92 / - kW |
| Консумирана мощност при отопление | - / 2.0 / - kW |
| Мощност (BTU) | 24 000 |
| SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане) | 6.6 |
| SCOP (сезонна ефективност в режим отопление) | 4.1 |
| Работна температура при охлаждане | -20 ~ 48 °C |
| Работна температура при отопление | -20 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 49 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/220-240 |
| Размери | 660 x 889 x 340 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 78.50 kg |
| Ниво на шум при отопление | 55 / - / - / - dB (A) |
| Ниво на шум при охлаждане | 55 / - / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 9.52 / 15.9 mm (3/8" / 5/8") |
| EER | 3.7 |
| COP | 4 |
| Compressor | Rotary |
| Гаранция | 24 месеца |
| Код на продукта | 2560231_1_GUD71W1/NHA-S |
Виж повече
Допълнителна информация
Касетъчен климатик GUD71T1 / GUD71W1NhA-S на климатични системи Gree е 4-пътна касета с висок клас на енергийна ефективност, подходяща за монтиране в окачени тавани в търговски или офис помещения. Подобрената конструкция на тялото ви гарантира ниско ниво на шум и лесна поддръжка. (в комплекта е включено безжично IR дистанционно)
Виж повече
Допълнителна информация
Виж повече
Информация за производителя
| Контакт | |
| Адрес | |
| Уебсайт |
Виж повече
Ние от PIC.bg постоянно полагаме усилия информацията на тази страница да е точна. В редки случаи съдържанието може да е некоректно. Всички снимки са с информативна цел и е възможно да съдържат аксесоари, които не са включени в стандартния пакет. Някои от спецификациите или цените могат да бъдат променяни от производителя без предизвестие или да съдържат експлоатационни грешки. Всички промоции, посочени в сайта, се предлагат до изчерпаване на количествата.
Отзиви
0.0
0 отзива.
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
Оцени продукта
Добави отзив