- Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF + MUZ-HR50VF (ID: 701536)
Климатик Mitsubishi Electric MSZ-HR50VF + MUZ-HR50VF 2520042_MSZ-HR50VF
Тип: Климатична система
SEER (сезонна ефективност в режим охлаждане): 6.5
SCOP (сезонна ефективност в режим отопление): 4.3
Мощност (BTU): 18 000
(0)
ag
A++
Купи и събери
14 точки
Плати по-лесно и сигурно с
ID: 701536
Характеристики
| Тип | Климатична система |
| Изходна мощност при отопление | 1.4 / 5.4 / 6.5 kW |
| Изходна мощност при охлаждане | 1.3 / 5.0 / 5.0 kW |
| Консумирана мощност при охлаждане | - / 2.05 / - kW |
| Консумирана мощност при отопление | - / 1.55 / - kW |
| Мощност (BTU) | 18 000 |
| Работна температура при охлаждане | -10 ~ 46 °C |
| Работна температура при отопление | -15 ~ 24 °C |
| Подходящ за стаи до | 35 кв. м |
| Хладилен агент | R-32 |
| Захранване | 1~/50/230 |
| Размери | 550 x 800 x 285 В x Ш x Д (мм) |
| Тегло | 49.00 kg |
| Ниво на шум при отопление | - / 50 / - / - dB (A) |
| Тръбни връзки | 6.35 / 9.52 mm (1/4" / 3/8") |